Zobacz najnowsze wydarzenia - kliknij w pasek
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Regionalny etap konkursu ''Poznaj swoje prawa w pracy''

Regionalny etap konkursu ''Poznaj swoje prawa w pracy''

W dniu 25 marca 2022 r. w auli Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusz Rejtana w Rzeszowie odbył się etap regionalny konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

W tym roku w etapie szkolnym konkursu uczestniczyło 671 uczniów z 32 szkół ponadpodstawowych uczestniczących w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, w tym przepisów bhp, wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Do etapu regionalnego konkursu przystąpiło 54 uczniów z 29 szkół a wśród nich reprezentacja naszej szkoły – Marek Świder – 2Em i Dominik Iskrzycki – 2Em. W etapie regionalnym uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z 35 pytań, w tym 23 to pytania z jednokrotnymi odpowiedziami, a 12 z wielokrotnymi odpowiedziami.

Naszym uczniom nie udało się zakwalifikować do etapu centralnego, ale zdobyli wspaniałe doświadczenie i atrakcyjne upominki. Dziękujemy im za wkład pracy który włożyli w przygotowanie się do konkursu i trzymamy kciuk, abyśmy w przyszłym roku awansowali do etapu centralnego. Powodzenia w dalszej nauce i w kolejnych konkursach.

Data dodania: 2022-04-04 08:40:59
Data edycji: 2022-04-04 08:59:04
Ilość wyświetleń: 377

Wydarzenia

Wejdź i zobacz co się dzieje u nas w szkole
Więcej informacji

Kalendarz

      

 

                                                                                                                                        
Tadeusz Kościuszko

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook