Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Plan na miesiąc listopad

 

1. Wznowienie akcji ,,Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki,,

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić? - Pusty tusz z atramentowej drukarki wkładamy do foliowego woreczka i wrzucamy do kartonu z logiem akcji. Karton znajduje się w pokoju nauczycielskim oraz w bibliotece szkolnej.

Cel akcji – pomagamy zwierzakom- im więcej tuszów, tym więcej karmy trafi do schroniska dla zwierząt!!! (www.tuszdopaki.pl)

 

2. Wznowienie zbiórki zużytych baterii.

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić? - Przynosimy do szkoły zużyte baterie i wrzucamy do kartonowego zielonego pudełka z logiem akcji. Karton znajduje się w pokoju nauczycielskim oraz w bibliotece szkolnej.

Cel akcji – dbamy o środowisko a przy okazji zbieramy dla naszej szkoły punkty, które możemy wymienić na nagrody!!! (www.reba.pl)

 

3. Zbieramy plastikowe nakrętki.

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić?- Odkładaj w domu niepotrzebne plastikowe ale czyste nakrętki np. po wodzie mineralnej, soku czy po opakowaniu z kawy, a potem przynieś do szkoły i wrzuć do naszej specjalnej metalowej skrzynki w kolorze czerwonym, a my zadbamy o przekazanie ich do odpowiedniej instytucji. Skrzynka będzie umieszczona na korytarzu obok pokoju nauczycielskiego. Tymczasowo można przynosić nakrętki do pani pedagog(

 

Cel akcji – Pomagamy niepełnosprawnym sfinansować zakup wózka inwalidzkiego, a przy okazji dbamy o środowisko!!! Każdy zebrany kilogram to kolejna złotówka na subkoncie fundacji, przeznaczona na zakup lub rehabilitację. Zbieranie nakrętek to nie tylko akcja lokalna ale globalna!!!  

 

4. Włączamy się w akcję ,,Góra Grosza,,

(Koordynatorem akcji jest pan Grzegorz Sitek)

Kiedy?- Od listopada do końca lutego będziemy zbierać do puszek monety. 

Co należy zrobić?- Nie wydawaj wszystkich drobnych, zostaw trochę w kieszeni( Wrzuć monety do puszki podczas akcji zbiórki, którą będzie prowadził Samorząd Szkolny w wyznaczonych dniach. W pozostałych dniach pieniądze można będzie wrzucać do puszki w bibliotece szkolnej.

Cel akcji - Zebrane monety przekażemy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski! Pamiętaj - jeden grosz czyni różnicę !!!

(www.towarzystwonaszdom.pl)

Data dodania: 2022-11-14 19:59:09
Data edycji: 2022-11-14 20:01:49
Ilość wyświetleń: 152

Wydarzenia

Wejdź i zobacz co się dzieje u nas w szkole
Więcej informacji

Kalendarz

      

 

                                                                                                                                        
Tadeusz Kościuszko

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook