Do 14 czerwca można składać podania do szkoły! Kliknij w pasek i zapoznaj się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Plan na miesiąc listopad

 

1. Wznowienie akcji ,,Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki,,

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić? - Pusty tusz z atramentowej drukarki wkładamy do foliowego woreczka i wrzucamy do kartonu z logiem akcji. Karton znajduje się w pokoju nauczycielskim oraz w bibliotece szkolnej.

Cel akcji – pomagamy zwierzakom- im więcej tuszów, tym więcej karmy trafi do schroniska dla zwierząt!!! (www.tuszdopaki.pl)

 

2. Wznowienie zbiórki zużytych baterii.

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić? - Przynosimy do szkoły zużyte baterie i wrzucamy do kartonowego zielonego pudełka z logiem akcji. Karton znajduje się w pokoju nauczycielskim oraz w bibliotece szkolnej.

Cel akcji – dbamy o środowisko a przy okazji zbieramy dla naszej szkoły punkty, które możemy wymienić na nagrody!!! (www.reba.pl)

 

3. Zbieramy plastikowe nakrętki.

Kiedy?- cały rok szkolny

Co należy zrobić?- Odkładaj w domu niepotrzebne plastikowe ale czyste nakrętki np. po wodzie mineralnej, soku czy po opakowaniu z kawy, a potem przynieś do szkoły i wrzuć do naszej specjalnej metalowej skrzynki w kolorze czerwonym, a my zadbamy o przekazanie ich do odpowiedniej instytucji. Skrzynka będzie umieszczona na korytarzu obok pokoju nauczycielskiego. Tymczasowo można przynosić nakrętki do pani pedagog(

 

Cel akcji – Pomagamy niepełnosprawnym sfinansować zakup wózka inwalidzkiego, a przy okazji dbamy o środowisko!!! Każdy zebrany kilogram to kolejna złotówka na subkoncie fundacji, przeznaczona na zakup lub rehabilitację. Zbieranie nakrętek to nie tylko akcja lokalna ale globalna!!!  

 

4. Włączamy się w akcję ,,Góra Grosza,,

(Koordynatorem akcji jest pan Grzegorz Sitek)

Kiedy?- Od listopada do końca lutego będziemy zbierać do puszek monety. 

Co należy zrobić?- Nie wydawaj wszystkich drobnych, zostaw trochę w kieszeni( Wrzuć monety do puszki podczas akcji zbiórki, którą będzie prowadził Samorząd Szkolny w wyznaczonych dniach. W pozostałych dniach pieniądze można będzie wrzucać do puszki w bibliotece szkolnej.

Cel akcji - Zebrane monety przekażemy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną opiekę dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski! Pamiętaj - jeden grosz czyni różnicę !!!

(www.towarzystwonaszdom.pl)

Data dodania: 2022-11-14 19:59:09
Data edycji: 2022-11-14 20:01:49
Ilość wyświetleń: 250

Wydarzenia

Wejdź i zobacz co się dzieje u nas w szkole
Więcej informacji

Kalendarz

      

 

                                                                                                                                        

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej