24 maja zapraszamy na dzień otwarty w naszej szkole!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Godziny do dyspozycji uczniów i rodziców II semestr

Aktualny harmonogram godzin dostępności nauczycieli w Zespole Szkół ZDZ w Rzeszowie

 

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ I GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA

Bąk Ewa

Poniedziałek

13.10 - 14.10

Bieszczad Marek

Wtorek

17.30 - 18.30

Bigdoń Agnieszka

Czwartek

11. 30 -12.30

Bigos Dorota

Piątek

10.30 - 11.30

Błońska Katarzyna

Wtorek

6.55 - 7.55

ks. Cop Hubert

 

Darski Sebastian

Poniedziałek

14.50 - 15.50

Drzewosz Grzegorz

Poniedziałek

7.00 - 8.00

Dziadosz Agnieszka

Czwartek

11.50 - 12.20

Gąsior-Magierowska Anna

Piątek

13.15 - 14.15

Guzek Beata

Środa

16.30 - 17.30

Hamiti Joanna

Wtorek

11.15 - 12.15

Inglot Ewa

 

Juda Maria

Czwartek

13.10 - 14.10

Kleczyński Waldemar

Poniedziałek

17.20 - 18.20

Koczaj-Kozerska Kinga

 

Kołodziej Grzegorz

Wtorek

14.00 - 15.00

Kot Maria

Środa

7.00 - 8.00

Kowalski Marcin

Piątek

14.00 - 15.00

Kowalski Tadeusz

 

Kowal Wioletta

Wtorek

9.40 - 10.25

Kozak Maria

Czwartek

10.30 - 11.30

Kruczek Grzegorz

Poniedziałek

10.30 -11.30

Kutta Lucyna

Czwartek

9.40 - 10.25

Lekka Beata

Czwartek

12.20 - 13.20

Małodobra Helena

Środa

13.10 - 14.10

Michno Marcin

Czwartek

11.20 - 12.20

Mucha Tomisław

Poniedziałek

10.30 - 11.30

Nadolnik Monika

Wtorek

10.30 - 11.30

Nieroda Karolina

Wtorek

10.30 - 11.30

Pelc Anna

Wtorek

10.30 - 11.30

Pękala Agnieszka

Wtorek

13.10 - 14.10

Piecuch Joanna

 

s. Pilarska Renata

Czwartek

10.30 - 11.30

Rup Karolina

Wtorek

12.25 - 13.25

Rusinek Barbara

Czwartek

11. 50 - 12.20

Rzucidło Ewa

 

Sajdak Monika

Piątek

12.00 - 13.00

Sitek Grzegorz

Poniedziałek

7.00 - 8.00

Stec Monika

Czwartek

11.30 - 12.30

Stochmal Jacek

Wtorek

12.30 - 13.30

Stohandel - Kotula Beata

Piątek

11.20 - 12.20

Sura Elżbieta

 

Szal Krzysztof

Czwartek

11.30 - 12.20

Szalacha Benon

Piątek

12.20 - 13.10

Szetela Wioletta

 

Warchoł  Dariusz

Czwartek

9.30 - 10.30

Węglowska Małgorzata

Środa

7.00 - 8.00

Wojciechowska Ewelina

Poniedziałek

14.50 - 15.50

Wróbel Edyta

Środa

10.25 -11.25

Wyroba Bernadeta

Środa

11.15 - 12.15

Zając Stanisław

Wtorek

10.25 - 11.15

Zams Kamila

Wtorek

10.25 - 10.55

Zams Stanisław

 

Zandecki Krzysztof

Środa 

11.15 - 12.15

Data dodania: 2022-09-13 14:39:30
Data edycji: 2024-04-23 14:12:18
Ilość wyświetleń: 1719

Wydarzenia

Wejdź i zobacz co się dzieje u nas w szkole
Więcej informacji

Kalendarz

      

 

                                                                                                                                        

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej