Zobacz najnowsze wydarzenia - kliknij w pasek
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Absolwent roku 2021

Absolwent roku 2021

W roku szkolnym 2020/2021 w ramach badania przez szkołę losu absolwentów Rada Pedagogiczna zatwierdziła regulamin konkursu na najlepszego absolwenta technikum i szkoły branżowej I stopnia 2021 roku. Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Szkoły wyłoniła z wytypowanych przez wychowawców klas absolwentów rocznika 2021 w technikum i szkole branżowej I stopnia na podstawie konkursu świadectw ukończenia szkoły, wyników egzaminów zewnętrznych (matury i egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe – brane były pod uwagę wyniki wszystkich egzaminów zewnętrznych) oraz szczególnych osiągnięć wymienionych poniżej zwycięzców konkursu:Branżowa Szkoła I stopnia: Robert Litwin (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie)

Robert Litwin rozpoczął naukę w naszej szkole w szkole branżowej we wrześniu 2018 roku. Wyróżnia się zaangażowaniem, wzorowym zachowaniem i pracowitością. Szkołę ukończył z bardzo dobrymi wynikami w nauce, zdał na bardzo wysokim poziomie egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe i reprezentował szkołę w konkursach. W roku 2020 brał udział w finale okręgowym Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” (wykonywanie robót malarsko-tapeciarskich). Robert lubi uczyć się i pracować samodzielnie, wykazuje się inicjatywą, jest przy tym osobą skromną i polecone mu zadania stara się wykonywać z zaangażowaniem, aby każdy był zadowolony z jego pracy, jak i z jego osoby.

 

 

Technikum: Krystian Dziura (technik informatyk)

 

Krystian Dziura rozpoczął naukę w naszej szkole w technikum we wrześniu 2017. Egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe zdał na bardzo wysokim poziomie, oba egzaminy praktyczne na 100%, na świadectwie ukończenia szkoły osiągnął dobre wyniki w nauce i zachowanie wzorowe, egzamin maturalny zdał bardzo dobrze, z niektórych przedmiotów osiągając wynik w granicach 90%, zdawał na poziomie rozszerzonym aż trzy przedmioty: język angielski, matematykę i informatykę. Krystian interesuje się programowaniem, pisaniem stron internetowych, jest także pasjonatem gier komputerowych i planszowych. W przyszłości chciałby pracowjako programista i/lub w branży GameDev (skrót od Game Developers, osoby, zespoły tworzące gry).Data dodania: 2021-10-07 10:15:00
Data edycji: 2021-10-07 10:16:30
Ilość wyświetleń: 1193

Wydarzenia

Wejdź i zobacz co się dzieje u nas w szkole
Więcej informacji

Kalendarz

      

 

                                                                                                                                        
Tadeusz Kościuszko

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook