Start Konkursy I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

19 LISTOPADA 2012

PROGRAM:

Rozpoczęcie o godz. 11.30

  1. Część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły  (30-40 minut)
  2. Występy uczestników– piosenka niemiecka (zgłoszonych 5 utworów)
  3. Występy uczestników– piosenka angielska (zgłoszonych 18 utworów)
  4. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród
  5. Koncert laureatów, pamiątkowa sesja

Udział biorą przedstawiciele I Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, III Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie, Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie oraz oczywiście uczniowie naszej szkoły ;-))

Przewidywane zakończenie imprezy ok. godz. 14.00

ZAPRASZAMY!