Nowy rok szkolny - nowe możliwości :) Zobacz klasy.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny do dyspozycji uczniów i rodziców

Godziny do dyspozycji uczniów i rodziców

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ I GODZINA

DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA

 

UWAGI

  1.  

Bąk Ewa

Poniedziałek 15:00

 

  1.  

Bielecka Marta

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Bieszczad Marek

Piątek 13:10-14:10

 

  1.  

Bigdoń Agnieszka

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Błońska Katarzyna

Środa 14:00-15:00

 

  1.  

Bigos Dorota

Czwartek 15:40-16:40

 

  1.  

Brydak Grażyna

Czwartek 14:50-15:35

 

  1.  

Cop Hubert

Poniedziałek 14:00- 15:00

 

  1.  

Darski Sebastian

Poniedziałek 14:50

 

  1.  

Drzewosz Grzegorz

Piątek 14:10-15:50

 

  1.  

Dziadosz Agnieszka

Czwartek 14:50-15:50

1 i 3 tydzień miesiąca

1h\2 tyg

  1.  

Engel Jerzy

Czwartek 14:50-15:50

 

  1.  

Gajewska Brygida

Piątek 14:00-15:00

 

  1.  

Gąsior-Magierowska Anna

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Guzek Beata

Poniedziałek 15:40-16:

 

  1.  

Hamiti Joanna

Piątek 10:30-11:00

Wtorek 14:50-15:20

 

  1.  

Inglot Ewa

Wtorek 11:15-12:00

1h\2tyg

  1.  

Jagiełła Greta

Czwartek 13:15-14:15

 

  1.  

Juda Maria

Środa 13:10-14:10

 

  1.  

Kleczyński Waldemar

Poniedziałek 17:00-18:00

 

  1.  

Koczaj-Kozerska Kinga

Piątek 13:10 -14:10

 

  1.  

Kołodziej Grzegorz

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Kontek Mirosław

Wtorek 13:15-14:15

 

  1.  

Kot Maria

Wtorek 13:10-14:10

 

  1.  

Kowalski Marcin

Środa 14:50-15:50

 

  1.  

Kowal Wioletta

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Kozak Maria

Poniedziałek 13;10-14:10

 

  1.  

Kruczek Grzegorz

Wtorek 13:15-14:15

 

  1.  

Kutta Lucyna

Czwartek 14:00-15:00

 

  1.  

Lekka Beata

Czwartek 13:10-14:10

 

  1.  

Małodobra Helena

Poniedziałek 15:40-16:25

 

  1.  

Michno Marcin

Poniedziałek 14:50-15:50

 

  1.  

Mucha Tomisław

Wtorek 13:15-14:15

 

  1.  

Nadolnik Monika

Wtorek 13:10-14:10

 

  1.  

Nieroda Karolina

Wtorek 13:10-14:10

 

  1.  

Pelc Anna

Poniedziałek 14:00-15:00

 

  1.  

Pękala Agnieszka

Czwartek 13:10-14:10

 

  1.  

Piecuch Joanna

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Pilarska Renata

Poniedziałek 10:30-11:30

 

  1.  

Rusinek Barbara

Wtorek 14:50-15:50

1h\2tyg

  1.  

Rybińska Dorota

Wtorek 12:20-13:20

1h\tyg

  1.  

Rzucidło Ewa

Poniedziałek 15:00

 

  1.  

Sajdak Monika

Piątek 13:15-14:15

 

  1.  

Sitek Grzegorz

Wtorek 12:30-13:30

 

  1.  

Solecka-Ligęza Beata

Piątek 14:00-15:00

 

  1.  

Stochmal Jacek

Środa 17:00-18:00

 

  1.  

Sura Elżbieta

Wtorek 13:00-14:00

 

  1.  

Szal Krzysztof

Czwartek 14:00-15:00

 

  1.  

Warchoł Dariusz

Poniedziałek 12:20-13:20

 

  1.  

Węglowska Małgorzata

Poniedziałek 13:10-14:10

 

  1.  

Wojciechowska Ewelina

Poniedziałek 14:50-15:50

 

  1.  

Wróbel Edyta

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Wyroba Bernadeta

Poniedziałek 14:50-15:50

 

  1.  

Zając Stanisław

Środa 14:45

 

  1.  

Zams Kamila

Wtorek 14:00-15:00

 

  1.  

Zams Stanisław

Wtorek 13:10-14:10

 

  1.  

Zandecki Krzysztof

Poniedziałek 14:00-15:00

 

Data dodania: 2022-09-13 14:39:30
Data edycji: 2022-09-13 14:39:56
Ilość wyświetleń: 293

Rekrutacja

Bieżące informacje dotyczące rekrutacji do Zespół Szkół ZDZ
Więcej informacji

Kalendarz

                  "Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi"

 

                                                                                                                                        
Tadeusz Kościuszko

Partnerzy

Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Logo Facebook
Facebook