Start Kadra pedagogiczna


DYREKTOR SZKOŁY

mgr Stanisław Zams

ZASTĘPCA DYREKTORA

mgr inż. Edyta Wróbel




NAUCZYCIELE - 2018/19

Nauczyciele
Nauczane przedmioty
Maria Juda
język polski
Beata Lekka
język polski, przedmioty zawodowe fryzjerskie
Karolina Tarnawska
język polski
Monika Sajdak
biblioteka szkolna
Maria Kot
matematyka
Agnieszka Pękala
matematyka
Elżbieta Sura
matematyka, podstawy przedsiębiorczości
Agata Bazylko-Baran podstawy przedsiębiorczości
Magdalena Kuryłowicz podstawy przedsiębiorczości
Katarzyna Błońska
język niemiecki
Monika Nadolnik język niemiecki
Maciej Krauss
język niemiecki
Kinga Koczaj Kozerska
język angielski
Marcin Susik
język angielski
Anna Bochenek

język angielski

Edyta Marczak-Czaja język angielski
Maria Kozak
historia, wiedza społeczeństwie
Ewa Konieczny
geografia
Zygmunt Rymarowicz
fizyka
Małgorzata Węglowska
biologia, geografia
Ewelina Wojciechowska
chemia, przedmioty zawodowe fryzjerskie i mechaniczne
Stanisław Zając
wychowanie fizyczne
Dariusz Warchoł
wychowanie fizyczne
Grzegorz Sitek
wychowanie fizyczne
Grzegorz Kruczek
wychowanie fizyczne
Tomisław Mucha
wychowanie fizyczne
Anna Rymarska
wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe fryzjerskie
Beata Solecka Ligęza
wiedza o kulturze, przedmioty zawodowe fryzjerskie, plastyka
Grażyna Brydak
przedmioty zawodowe mechaniczne
Sebastian Darski
podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe informatyczne
Joanna Hamiti przedmioty zawodowe informatyczne
Anna Gąsior Magierowska
pedagog szkolny, przedmioty zawodowe fryzjerskie
Katarzyna Hul surdopedagog
ks. Wojciech Środoń
religia
s. Renata Pilarska
religia
Edyta Wróbel
informatyka, przedmioty zawodowe elektryczne, elektroniczne i informatyczne
Krzysztof Zandecki przedmioty zawodowe informatyczne
Mirosław Kontek
informatyka
Krzysztof Zandecki
przedmioty zawodowe informatyczne
Agnieszka Dziadosz
przedmioty zawodowe budowlane
Barbara Rusinek
przedmioty zawodowe budowlane
Lucyna Kutta
przedmioty zawodowe budowlane
Ewa Inglot
przedmioty zawodowe budowlane
Ewa Szczepańska przedmioty zawodowe budowlane
Marcin Kowalski
przedmioty zawodowe mechaniczne
Marcin Michno przedmioty zawodowe mechaniczne
Krysztof Szal programowanie cnc
Nauczyciele praktycznej nauki zawodu
branża
Ewa Bąk
fryzjerska
Helena Małodobra
fryzjerska
Ewa Rzucidło
fryzjerska
Beata Guzek
fryzjerska
Bernadeta Wyroba
fryzjerska
Agnieszka Bigdoń
fryzjerska
Dorota Bigos fryzjerska
Marek Bieszczad
budowlana
Waldemar Kleczyński
budowlana
Jacek Stochmal
budowlana